IZOLACJA DACHÓW, IZOLACJA STRYCHU, IZOLACJA PODDASZA, TARNÓW

IZOLACJA DACHÓW, IZOLACJA STRYCHU, IZOLACJA PODDASZA, TARNÓW

IZOLACJA DACHÓW, IZOLACJA STRYCHU, IZOLACJA PODDASZA

izolacja poddasza
izolacja poddasza

Profesjonalne technologie termoizolacyjne
Aby wykonać dobrze swoją pracę (ocieplenie dachów, ocieplenie poddaszy, ocieplenie strychów), oprócz właściwych umiejętności i wiedzy, musimy posiadać także odpowiedniej klasy sprzęt. Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, nasz sprzęt, to najwyższej klasy urządzenia.

Dzięki ogromnej mocy grzałek, największej dostępnej na rynku wydajności nie musimy obawiać się o to, że komponenty wykorzystywane przy natrysku będą niedogrzane, a jest to podstawowy parametr niezbędny do prawidłowego przeprowadzenia natrysku. W warunkach naszego klimatu, przy słabszych maszynach o mniejszej wydajności, nie jest to wcale sprawa tak oczywista.

Zainteresowany? Zadzwoń! tel. 505161375”

IZOLACJA / OCIEPLANIE PODDASZ, STRYCHU, DACHU

izolacja poddasza
izolacja poddasza

Wysokie koszty ogrzewania zimą i klimatyzacji latem to częsty problem. Izolacja natryskowa pianką poliuretanową pozwoli zminimalizować straty ciepła i chłodu. Efektem zastosowania skutecznej izolacji będzie dom chłodny latem, a ciepły zimą. Według danych strata energii (ciepła/zimna) przez kanały mechanicznej wentylacji wynosi 10-15% i przekłada się na stratę 20-30% wydajności urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Piana poliuretanowa PUR eliminuje straty klimatyzowania, a urządzenia klimatyzujące pozostają w chłodniejszym pomieszczeniu i pracują bardziej wydajnie, oszczędzając energię.

Częstym problemem w domach jednorodzinnych jest również tzw. efekt komina, który powstaje przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów izolacyjnych, takich jak wełna mineralna lub celuloza. Efekt ten polega na tym, że ciepłe powietrze wędruje przez podłogi do góry na poddasze, zaciągając powietrze z zewnątrz budynku przez nieszczelności w ścianach. Na wewnętrznej części dachu może dochodzić do skropleń pary wodnej i jej zamarzania. Izolacja natryskowa minimalizuje zniszczenia powstałe w wyniku zamarzania wody. IZOLACJA DACHU zwiększa efektywność energetyczną nawet do 60% (dane producenta).

Ocieplanie dachów, strychów, poddaszy
Ocieplanie dachów, strychów, poddaszy

Natrysk pianką poliuretanową może być stosowany na folię lub różnego rodzaju membrany. Dzięki takiej aplikacji pianka nie rozrasta się w niepożądanym kierunku, a jej właściwości sprawiają, że folia nie jest wypychana. Produkt Skutecznej jest bardzo lekki (1m2 gotowej izolacji o grubości 15 cm waży ok 1,2kg), dlatego nie powoduje on obciążania konstrukcji dachowej. System ten tworzy również doskonałą izolację akustyczną i wiatrową. Pianka powoduje bowiem uszczelnienie wszystkich łączeń membrany, dzięki czemu do poddasza nie przedostaje się wiatr, a ponadto zredukowany zostaje hałas podczas opadów.

 

IZOLACJA DACHÓW, IZOLACJA STRYCHU, IZOLACJA PODDASZA:

Wykonawstwo izolacji dachów, izolacji strychów oraz izolacji poddasza głównie wykonujemy na terenie byłego woj. tarnowskiego, w szczególności w miejscowościach Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dębica, Pilzno, Czarna Tarnowska, Szynwałd, Tuchów, Wojnicz, Brzesko, Bochnia, Radłów, Wierzchosławice, Mielec itp.