O NAS

O NAS

„Zajmujemy się profesjonalnie natryskową izolacją budynków pianą poliuretanową. Ze względu na swoje właściwości- piana poliuretanowa (PUR) gwarantuje najwyższe parametry izolacyjne! Jest to najlepsza i najskuteczniejsza metoda izolacji jaką możemy zastosować na swoim poddaszu. Jako jedyna eliminuje problem strat energii cieplnej – co jest powszechnym problemem w przypadku izolacji np. wełną mineralną.

Zainteresowany? Zadzwoń! tel. 505161375”

Budowa domu to bez wątpienia inwestycja na długie lata , która wymaga przemyślanych decyzji oraz rozważnego wyboru materiału i technologi . Bardzo często przed podjęciem tak ważnej decyzji, jaką jest zakup produktów stolarki otworowej wielu z nas wspomina wręcz nieprzespane noce i niepotrzebnie stracone nerwy po udaniu się do kilku producentów, którzy nie potraktowali nas profesjonalnie i niemalże wyssali z nas energię do dalszego działania w temacie wyboru tych ważnych produktów.

W przypadku naszej firmy jest całkiem odmienna sytuacja. Posiadamy pewny, renomowany produkt oparty na markowym niemieckim profilu (w przypadku okien), rozbudowaną ofertę różnego rodzaju wypełnień najwyższej jakości (w przypadku drzwi) i profesjonalną kadrę pracowniczą. Jeżeli dodamy do tego ciągłe wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby, profesjonalny system opieki po sprzedażowej i kompetentnych doradców handlowych, w jednym momencie znikają najmniejsze wątpliwości dotyczące wyboru naszej firmy.