MOSKITIERA, MOSKITIERY OKIENNE, MOSKITIERA BALKONOWA

MOSKITIERA, MOSKITIERY OKIENNE, MOSKITIERA BALKONOWA

MOSKITIERY OKIENNE, MOSKITIERY DRZWIOWE, MOSKITIERA BALKONOWA

siatka przeciw komarą, muchą, insektą
siatka przeciw komarą, muchą, insektą

Typ MOSKITIERY zależy od profilu okien drzwi, okna z płaskimi rantami (felcami) gdzie skrzydło okna jest cofnięte w stosunku do jego ramy dobrze jest zastosować moskitiery typu standard. Jeśli rama okna mocno licuje z jego skrzydłem też stosujemy profil standard montując uchwyty obrotowe moskitiery na drugiej stronie profilu moskitiery „płaskiej” (typy okien: panorama 2000 , większość okien stolarki aluminiowej)

Okna posiadające ranty mocno zaokrąglone gdzie kołnierz moskitiery powinien być dłuższy, idealnym zastosowaniem do nich będzie profil Exclusive. (typy okien: Veka Perfect line , Aluplast 7000 , Brügmann art. Plus , drutex iglo).

Okna z płaskimi jak i częściowo zaokrąglonymi rantami dodatkowo delikatnie licującymi ramą i skrzydłem pasują do moskitier wykonanych z profilu uniwersalnego dzięki zastosowaniu w nim wąskiej wargi umożliwiającej montaż ramki na oknie. (typy okien : Veka Platinium, Iglo Energy , itd..) Kołnierz moskitiery uniwersalnej pozwala nam na zastosowanie jej pod rolety zewnętrzne , wprasowując się pomiędzy okno a prowadnice rolety.

siatka przeciw komarą, muchą, insektą
siatka przeciw komarą, muchą, insektą

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroką gamę kolorów , jednakże jeśli istnieje potrzeba pomalowania profili na inny kolor z palety RAL jest taka możliwość. Takie moskitiery nie posiadają standardowych narożników plastikowych, ich profile cięte są pod kątem 45 stopni i łączone za pomocą wewnętrznych narożników aluminiowych dzięki czemu kolor moskitiery jest jednolity na całym jej obwodzie.

Najczęściej stosowaną siatką do moskitier okiennych oraz drzwiowych jest siatka z włókna szklanego i pokryta PCV w kolorach szarym i czarnym.

W naszej ofercie dysponujemy również siatką stalową oraz aluminiową, które swe zastosowanie najczęściej znajdują w oknach piwnicznych bądź miejscach narażonych na działanie szkodników takich jak szczury , myszy. Siatkę stalową możemy też zastosować przed zwierzętami domowymi takimi jak psy, koty, kanarki.